شرکت پرچم بار

صنعت حمل و نقل یکی از صنایع زیربنایی در رشد و توسعه اقتصادی هر کشوری است که پویایی و حیات بسیاری از کسب و کارها به کارامدی و قدرت این حوزه ی بسیار استراتژیک وابسته است.

نمونه شرکت هایی که موفق به همکاری شدیم:

    • شرکت ساپیا
    • شرکت سایپا لجستیک
    • شرکت ایران خودرو
    • شرکت زامیاد
    • شرکت پایندان
در ایران نیز با توجه به پهنه وسیع جغرافیایی کشور و همینطور نیاز جمعیت نسبتا بالای کشور به در دسترس بودن کالاهای گوناگون و همینطور امکان صادرات محصولات متنوع به کشورهای مختلف، اهمیت این صنعت دوچندان میگردد . در نگاه اول شاید به نظر نیاید که صنعت حمل و نقل دارای پیچیدگی های زیادی باشد، اما با نگاهی اندک ژرف تر درمی یابیم که با توجه به تعدد پارامترهای موثر بر ارایه خدمات در این حوزه و پیچیدگی های خاص کشور در خصوص قوانین و مقررات مربوط به خودروهای تجاری در تولید، واردات و خصیصه های سرزمینی و اقلیمی، همینطور فرهنگ کاری حاکم بر نیروی کار در این صنعت بخصوص چالش های اساسی در این حوزه برای هر شرکت فعالی بطور جدی وجود دارد .از همین روست که با بررسی اجمالی آماری به لیست بلند بالایی از شرکت های حتی باسابقه طولانی در این صنعت برمیخوریم که بخصوص در سال های اخیر به کام ورشکستگی رفته اند یا در آستانه ورشکستگی منحل شده اند.

 

چشم انداز

شرکت پرچم بار در افق سال ۱۴۰۴، شرکتی پیشرو و برتر در حمل و نقل چند وجهی از نظر میزان حمل بار ، ناوگان و شبکه همکاران در سطح کشور خواهد بود .
نوآوری ، سازگاری با محیط زیست ،ایمنی، حمل اقتصادی و سریع برای مشتریان از اهداف شرکت می باشد .

 

مأموریت

شرکت پرچم بار خدمات حمل و نقل چند وجهی و راهکارهای لجستیکی سریع، اقتصادی، ایمن و قابل اعتماد در سطح کشور ارائه می نماید. این شرکت با دارا بودن شبکه ای از همکاران ، سهم قابل توجهی از بازار حمل بار کشور را در اختیار دارد.
سرلوحه کار ما کسب رضایتمندی ذینفعان و مشتریان بوسیله صداقت و انجام درست و مقرون به صرفه حمل است .